שלושת הגורמים להצלחה עסקית

שלושת הפרמטרים להצלחה

קיימים שלושה גורמים המשפיעים על הצלחת העסק

ישנם שלושה גורמים מרכזיים המשפיעים על התקדמות והצלחת העסק. כל גורם דורש מאתנו התייחסות מיוחדת, אם נדע איך להתמודד עם כל אחד מהגורמים, העסק שלנו יצמח ויעלה למעלה.

גורם ראשון – ההחלטות והפעולות שלנו

הגורם הראשון שמשפיע על הצלחת העסק הוא החלטות שאנחנו בתור המנהלים של העסק מקבלים והפעולות שבאות בהתאם להחלטות שאנחנו מקבלים.

גורם ההחלטות הוא גורם שתלוי בנו, בעלי העסקים. הוא גורם פנימי שמגיע מתוך העסק שלנו ולכן יש חשיבות עליונה ללימוד שיפור מיומנות קבלת ההחלטות בעסק.

יחד עם זאת, כיום יש אנשי מקצוע מעולים בתחום הייעוץ והליווי אשר עוזרים לבעלי עסקים להתמודד עם דילמות והחלטות עסקיות מורכבות ומובילים אותם להצלחה עסקית בטוחה.

לדוגמא: אם נחליט שאנחנו לא רוצים לפרסם את העסק שלנו בדיגיטל (אנחנו יותר אנשים של פה לאוזן), הפעולות, או יותר נכון אי הפעולות שיגיעו בעקבות ההחלטה הזאת הן שלא נשווק את העסק בדיגיטל, והתוצאה שתהיה במקרה הזה היא פספוס המון לקוחות פוטנציאלים וקריסה בטווח הרחוק.

גורם שני – הטרנדים והטכנולוגיה

הגורמים השניים שמשפיעים על הצלחת העסק הם הטרנדים והטכנולוגיה.

גורמי הטרנדים והטכנולוגיה הם גורמים שתלויים בנו, בעלי העסקים. הם גורמים חיצוניים שדורשים מאתנו להיות ערניים לחידושים החלים בשוק ובסביבה העסקית של העסק, ולפעול בהתאם.

הגורם השלישי – החוקים והממשלה

הגורמים האחרונים שמשפיעים על הצלחת העסק הם החוקים והממשלה. החוקים והממשלה הם גורמים חיצוניים שלא תלויים בנו, בעלי העסקים. אך גם בשינויים בחוקים שמקשים עלינו כגון העלאת מיסים, היטלים וכדומה, אנחנו חייבים ללמוד להסתגל במהירות לשינויים אלה ולהתאים את העסק שלנו לשינויים החלים בסביבה החיצונית של העסק וכך למנוע הפסדים וקריסה.

לסיכום

זיכרו, שניים מתוך הגורמים המשפיעים על הצלחת העסק תלויים בנו, בערנות, בהחלטות, בפעולות שנבצע בעסק שלנו. אנחנו חייבים לתת את המקסימום מהצד שלנו על מנת להוביל את העסק להצלחה.


עלינו לקבל החלטות משכילות בעזרת לימוד תחומים מקצועיים מעולם העסקים או להיעזר באנשי מקצוע מיומנים שיובילו את העסק להצלחה מתוך ניסיון ופעולות מקצועיות.

עלינו להיות ערניים לשינויים החלים בעידן החדש, לטרנדים החמים ולהתקדמות הטכנולוגיה. ולהתאים את העסק שלנו לעידן החדש.

רוצים לקבל מאמר חדש בכל שבוע למייל או לוואטצאפ? השאירו פרטים ותיהנו מתוכן חינמי וחיוני לקידום העסק שלכם!

שתפו את המאמר

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn

תוכן עניינים

טופס התקשרות

פייסבוק

תעקבו אחרינו בפייסבוק אנחנו תמיד מעדכנים תוכן איכותי מעולם העסקי

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם...