ייעוץ וליווי בתהליך מיחזור משכנתא

מגוון פתרונות ייעוץ וליווי בתהליך מיחזור משכנתא

מגוון פתרונות ייעוץ וליווי בתהליך מיחזור משכנתא

אנחנו נבנה עבורך את תוכנית המימון האופטימלית ביותר

המטרה של שירותי ייעוץ וליווי בתהליך מיחזור משכנתא היא לספק לך מעטפת מלאה שכוללת ליווי אישי ומותאם למטרה הפיננסית שלך באמצעות בניית תוכנית מימון אופטימלית למטרה עבורך.

 

מה זה אומר מיחזור משכנתא?
מיחזור משכנתא זה לקחת את סכום יתרת המשכנתא הקיימת ולשנות את תנאי ההלוואה שיתאימו לצרכים האישיים שלנו נכון למועד תחילת התהליך. לדוגמא, אם לקחתי את המשכנתא לפני 5 שנים, ומאז הריביות ירדו במשק, המשמעות היא שאם אני אקח היום את אותו הסכום אני אוכל לקבל ריביות טובות יותר וכך לחסוך סכום כסף לא מבוטל שיכול להגיע למאות אלפי שקלים.

 

אנו מתמחים בתחום המיחזורי משכנתאות ומציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ואמינים ללקוחותינו. כמו כן, אנו עוזרים ללקוחות לבחור את המשכנתא המתאימה להם, על ידי התאמת ההלוואה לצרכיהם הפיננסיים שירותי הייעוץ שלנו כוללים בדיקה וניתוח של סיכוני הלוואה, בניית תוכנית פיננסית מותאמת לצרכים הפיננסיים של הלקוח.

 

בנוסף, אנו מסייעים ללקוחות למצוא את המשכנתא המתאימה ביותר עבורם, על ידי השוואה בין האלטרנטיבות השונות ומתן המלצות על מוצרי המשכנתאות הטובים ביותר הלקוח.

פירוט השירותים

מי צריך ייעוץ וליווי בתהליך מיחזור משכנתא?

  • בעלי משכנתאות שרוצים לחסוך כסף
  • בעלי משכנתאות שמשלמים המון זמן והלוואה לא נגמרת
  • בעלי משכנתאות שרוצים להוריד את ההחזר החודשי

שתפו את התחום

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn

קליפ הסבר על השירות

מתלבטים?

צפו עכשיו בקליפ שלפניכם ותקבלו את הפירוט המלא לשירות.

טופס יצירת קשר

מעוניינים בשירות? אנחנו כאן בשבילכם! 

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

שאלות נפוצות

למה לקחת יועץ?

שירותי הייעוץ והליווי שלנו יתנו לך שקט נפשי ויחסכו לך המון זמן לאורך כל התהליך, בנוסף הידע שלנו בתוך גופי המימון השונים מקנה לנו יתרון עצום בתוך התהליך מה שמאפשר לנו לחסוך לך המון כסף בתהליך.

למה כדאי?

כל אחד והמטרות שלו, שירותי הייעוץ והליווי שלנו יעזור לך להגיע למטרה הפיננסית שלך לקבל את התנאים האופטימליים ביותר עבורך ועל ידי כך לחסוך לך המון זמן, אנרגיה וכסף בהמשך הדרך למטרה .

למה אנחנו?

העקרונות המרכזיים שלנו הם תקשורת ושקיפות, מקצועיות והתמקצעות, חידושים ויצירתיות. המטרה שלנו היא להעניק לך מעטפת מלאה, מקצועית ואמינה עם רמת שירות גבוהה על מנת להוביל אותך למטרה הפיננסית שלך.

שירותים נוספים שיכולים לעניין אתכם...

ייעוץ וליווי בעסקת רכישת נכס

המטרה של שירותי ייעוץ וליווי בעסקת רכישת נכס היא לספק לך מעטפת מלאה שכוללת ליווי אישי ומותאם למטרה הפיננסית שלך באמצעות בניית תוכנית מימון אופטימלית למטרה עבורך.

קרא עוד »