ייעוץ וליווי בתהליך גרירת משכנתא

מגוון פתרונות ייעוץ וליווי בתהליך גרירת משכנתא

מגוון פתרונות ייעוץ וליווי בתהליך גרירת משכנתא

אנחנו נשמור על תנאי המשכנתא שלך ונבנה עבורך תוכנית מימון לעסקה הבאה

המטרה של שירותי ייעוץ וליווי בתהליך גרירת משכנתא היא לספק לך מעטפת מלאה שכוללת ליווי אישי ומותאם למטרה הפיננסית שלך באמצעות בניית תוכנית מימון אופטימלית שתעזור לך לשמור על תנאי המימון הקיימים שלך ולהיכנס לעסקה חדשה בצורה נכונה.

 

מה זה אומר גרירת משכנתא?
גרירת משכנתא זה אומר לקחת את המשכנתא הקיימת שלך ולהעתיק אותה לעסקה חדשה, לדוגמא במצב שבו המשכנתא על הדירה הקיימת שלך בתנאים מעולים ובמצב המשק העכשווי לא תוכל/י להשיג את אותם תנאים, את/ה רוצה למכור את הדירה הקיימת לקנות דירה חדשה, יהיה כדאי ונכון עבורך לעשות גרירת משכנתא לדירה החדשה.

 

תהליך גרירת המשכנתא מצריך מאיתנו תכנון קפדני כדי להגיע למצב שלא מפסידים כסף בדרך, מסנכרנים את תשלומי הדירות (הישנה והחדשה) ושומרים על תנאי המשכנתא הקיימת.

 

אנו מתמחים בתחום גרירת משכנתא ומציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ואמינים ללקוחותינו. כמו כן, אנו עוזרים ללקוחות לתכנן את תהליך המימון בצורה המיטבית ביותר, על ידי התאמת ההלוואה לצרכיהם הפיננסיים, שירותי הייעוץ שלנו כוללים בדיקה וניתוח של סיכוני הלוואה, בניית תוכנית פיננסית מותאמת לצרכים הפיננסיים של הלקוח וביצוע ההלוואה ע"י הגוף המממן.

פירוט השירותים

מי צריך ייעוץ וליווי בתהליך גרירת משכנתא?

 

  • בעלי משכנתא בתנאים טובים שלא רוצים לפרוע אותה
  • רוכשי דירה חליפית עם משכנתא בתנאים טובים
  • מוכרי דירות בעלי משכנתא עם תנאים טובים

 

שתפו את התחום

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn

קליפ הסבר על השירות

מתלבטים?

צפו עכשיו בקליפ שלפניכם ותקבלו את הפירוט המלא לשירות.

טופס יצירת קשר

מעוניינים בשירות? אנחנו כאן בשבילכם! 

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

שאלות נפוצות

למה לקחת יועץ?

שירותי הייעוץ והליווי שלנו יתנו לך שקט נפשי ויחסכו לך המון זמן לאורך כל התהליך, בנוסף הידע שלנו בתוך גופי המימון השונים מקנה לנו יתרון עצום בתוך התהליך מה שמאפשר לנו לחסוך לך המון כסף בתהליך.

למה כדאי?

כל אחד והמטרות שלו, שירותי הייעוץ והליווי שלנו יעזור לך להגיע למטרה הפיננסית שלך לקבל את התנאים האופטימליים ביותר עבורך ועל ידי כך לחסוך לך המון זמן, אנרגיה וכסף בהמשך הדרך למטרה .

למה אנחנו?

העקרונות המרכזיים שלנו הם תקשורת ושקיפות, מקצועיות והתמקצעות, חידושים ויצירתיות. המטרה שלנו היא להעניק לך מעטפת מלאה, מקצועית ואמינה עם רמת שירות גבוהה על מנת להוביל אותך למטרה הפיננסית שלך.

שירותים נוספים שיכולים לעניין אתכם...

ייעוץ וליווי בעסקת רכישת נכס

המטרה של שירותי ייעוץ וליווי בעסקת רכישת נכס היא לספק לך מעטפת מלאה שכוללת ליווי אישי ומותאם למטרה הפיננסית שלך באמצעות בניית תוכנית מימון אופטימלית למטרה עבורך.

קרא עוד »