קורס מיומנות NLP

מסלול מקיף להתפתחות ולימודי NLP

קורס מיומנות NLP לחברות ועסקים

מסלול לימודים מקיף המקנה ידע והבנה בתחום התפתחות העסקית והאישית

האם המציאות העסקית והאישית בחיים שלכם מספקת אתכם או שהייתם רוצים להיות במקום או במצב אחר? עם יותר שפע, הצלחה, הבנה, התפתחות והשפעה בחיים האישיים והעסקיים שלכם.

 

רוב החסמים הגדולים להצלחה נובעים מבפנים ויוצרים לנו מכשולים ומחסומים בחיים העסקיים והאישיים שלנו. החלק הזה שמגיע מבפנים ומשפיע על כל תחום בחיים שלנו נקרא "תת המודע". שליטה בתת המודע שלנו תקנה לנו יכולות להתמודדות עם מצבים מורכבים בחיים ולהוביל את עצמנו להצלחה עסקית ואישית.

 

קורס מיומנות NLP יכשיר וילמד אתכם לשלוט בתת המודע שלכם, להציף ולהתמודד עם מכשולים וחסמים גדולים בחיים האישיים והעסקיים שלכם, לחולל שינויים יוצאי דופן ולהגיע לתוצאות שיא בעזרת שינוי תפוסי חשיבה והתנהגות.

 

פירוט על הקורס

לימודי NLP יקנו לכם את היכולת לשלוט על החיים שלכם באופן מוחלט, אני לא מדבר על שליטה בסיטואציות שהחיים מובילים אותנו אליהם, אני מדבר על שליטה בתגובה לאותן סיטואציות שבאות לחיים שלנו. אם נדע לשלוט על המוח שלנו, נצליח לעבור כל מכשול בדרך להצלחה.

 

קורס מיומנות NLP הוקם במטרה להעניק ליזמים, בעלי עסקים ומנהלים, כלים, ידע ותוכן מעשי שבעזרתו הם יוכלו להתפתח מבחינה אישית ועסקית, להשפיע על התת מודע שלהם ולעבור כל מכשול בדרך.

 

תוכן הקורס

  • אנחנו ועצמנו – בקורס תקבלו כלים מעשיים להתמודדות ושליטה בסביבה הפנימית שלנו (תת המודע) כמו: תקשור עם התת מודע שלנו למקסום תוצאות, מפתחות ההצלחה, הצבת מטרות על פי מודל outcome, שליטה באמונות והתפיסות, שליטה במוח, יצירת מוטיבציה ודרכי הסתכלות, התפטרות מפחדים.

 

  • אנחנו והם – בקורס תקבלו כלים מעשיים להתמודדות ושליטה בתקשורת ובאינטראקציות שלנו עם הסביבה כמו: התמודדות עם מצבי תקשורת שונים, יצירת כימייה, יצירת תקשורת לא מילולית, זיהוי סגנונות תקשור, ראפור, מה מסתתר מעבר למילים, ועוד.

 

  • מהו NLP – בקורס נלמד את העקרונות, ההגדרות והכללים העומדים מאחורי תחום התפתחות הNLP על מנת שנוכל לממש את שיטת התקשורת גם בחיים האישיים שלנו.

למי מתאים הקורס?

קהל היעד, תוכנית לימודים, וסגל המרצים של הקורס.

הקורס מתאים ליזמים, בעלי עסקים וחברות או מנהלים שרוצים לרכוש מיומנויות NLP חדשות ולגבור על חסמים קוגניטיביים בדרך להצלחה.

אנחנו ועצמנו – כלים להתמודדות ושליטה בסביבה הפנימית שלנו.

אנחנו והם  – כלים להתמודדות ושליטה בתקשורת ובאינטראקציות שלנו עם הסביבה.

מהו NLP –  העקרונות, ההגדרות והכללים העומדים מאחורי תחום התפתחות הNLP.

סגל המרצים מורכב מאנשי מקצוע בכירים מתחום האימון וNLP המשלבים ידע אקדמי לצד ניסיון מעשי מהשטח ולפיכך תוכנית הלימוד מורכבת מלימודים עיוניים לצד סדנאות מעשיות ומרתקות תוך שילוב סימולציות מהחיים.

שתפו את התחום

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn

יצירת קשר

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאפייני הקורס

הכשרת הקורס

בסיום הקורס תוענק בהתאם לעמידה בדרישות הקורס תעודת הסמכה בינלאומית רשמית של
NLP PRACTITIONER.

משך זמן הקורס


משך הקורס והתכנים עשויים להשתנות בהתאם לדרישות אישיות.

אופן לימוד הקורס

הקורסים ניתנים ללמידה פרונטלית בכיתה או אונליין. כל השעורים מוקלטים ותתאפשר גישה להקלטות בשעות נוחות.

קורסים נוספים שיכולים לעניין אתכם...

ביזנס אפ הקורסים שלנו - משא ומתן

קורס ניהול משא ומתן

קורס ניהול משא ומתן נוצר במטרה לתת ידע פרקטי וכלים מקצועיים ליזמים, בעלי עסקים ומנהלים, להתמודדות עם סיטואציות משא ומתן מורכבות והובלת העסק להצלחה משגשגת על פי האינטרסים האירגוניים.

מעבר לקורס »
ביזנס אפ - הקורסים שלנו יזמות עסקית

קורס יזמות עסקית

קורס יזמות עסקית נוצר במטרה לתת ידע פרקטי וכלים מקצועיים לביצוע והקמת מיזם או עסק חדש. הקורס מיועד ליזמים בתחילת דרכם שרוצים להימנע מטעויות נפוצות ולקבל כלים לבניית מיזם או עסק מצליח.

מעבר לקורס »