קורס מיומנות הניהול

מסלול מקיף ללימודי הקמה וניהול העסק

קורס מיומנות הניהול לעסקים וחברות

מסלול לימודים מקיף המקנה ידע והבנה בתחומים מרכזיים בניהול העסק

אם יש לכם כישרון או מיזם בתחום שאתם אוהבים וטובים בו, ואתם רוצים לממש אותו ולקבל עצמאות מלאה לעסוק בו. פתיחת עסק זאת הדרך הטובה ביותר לפיתוח ומינוף היכולות שלכם.

 

עסק מוצלח יעזור לכם לממש את הפוטנציאל שלכם להגשים את עצמכם אך יחד עם זאת, ניהול והקמת עסק מצליח זה לא דבר פשוט, במיוחד בעידן התחרותי של היום ואם אין לכם את הידע והכלים הדרושים סביר להניח שהעסק שלכם ייפול.

 

בקורס מיומנות הניהול אתם תקבלו ידע וכלים פרקטיים להקמה וניהול עסק מצליח. הקורס מקיף וכולל בתוכו מגוון שיעורים רחב שיקנו לכם ידע פרקטי, משלב הקמת העסק ועד לשלבי ניהול שוטף של מחלקות העסק.

מומלץ ללמוד בנוסף את קורס שיווק ופרסום, כדי לקבל כלים לניהול מערך שיווקי בעסק.

פירוט על הקורס

קורס מיומנות הניהול נוצר במטרה לתת ידע פרקטי וכלים מקצועיים ליזמים ובעלי עסקים בבנייה, ניהול, התמודדות עם מצבים מורכבים והובלת העסק להצלחה משגשגת.

 

בניית עסק מצליח דומה לבניית בניין למגורים, אם לא נעבוד על פי תוכנית עבודה מסודרת שכוללת חישובי מהנדסים ואנשי מקצוע מיומנים סביר להניח שהבניין יקרוס.

 

בדיוק כמו הבניין גם העסק שלנו עובד בצורה דומה, אם לא נעבוד לפי כללים ברורים, תוכנית, יעדים, אסטרטגיה, נוסחאות וידע שצברנו סביר להניח שהעסק יקרוס.

 

תוכן הקורס

 • בקורס נלמד בשיעור הראשון איך לבדוק האם יש פוטנציאל בשוק שאליו אנחנו רוצים לפנות.
  בין אם אנחנו רוצים להכניס מוצר חדש לקו המוצרים שלנו בעסק ובין אם אנחנו רוצים לפתוח עסק חדש מאפס, אנחנו חייבים לדעת האם שווה לנו להשקיע את המאמצים והמשאבים שלנו, נוכל לדעת זאת על ידי בדיקת היתכנות הפוטנציאל בשוק שאליו אנחנו פונים.

 

 • בקורס נלמד בשיעור השני איך לחשב עלויות משתנות ועלויות תפעוליות קבועות בהפעלת העסק.
  על מנת שנוכל לבדוק כדאיות הקמה של עסק חדש או פרויקט בתוך עסק קיים אנחנו חייבים לדעת לחשב את עלויות ההקמה והתפעול הנדרשות ולפי הנתונים נוכל לצפות את רווחי העסק או הפרויקט השנתיים, ולקבל החלטות שונות כמו תמחור השירותים / המוצרים בהתאם לעלויות וכך למנוע הפסדים בטווח הרחוק.

 

 • בקורס נלמד בשיעור השלישי את נוסחה לבניית והגדרת מותג מנצח ותכונותיו.
  מותג הוא מקבץ של כמה תחומים שביחד הם יוצרים את המותג. המותג בנוי מהסיפור, החזון, הבידול, המיתוג ומיצוב של העסק. המטרה העיקרית של הגדרת המותג היא לגרום ללקוחות שרואים את העסק
  שלכם לקנות דווקא מכם. ככל שהעסק שלכם יהיה מותג גדול, השם שלו ילך לפניו הוא ימכור יותר וביותר קלות.

 

 • בקורס נלמד בשיעור הרביעי איך לבנות חבילות שירותים / מוצרים ואיך לתמחר אותם.
  המטרה של כל גוף עסקי בעולם היא למכור הרבה מהמוצרים או השירותים שלו, ובשביל למכור הרבה צריך ליצור הזדמנויות ללקוחות שלנו. בשיעור הרביעי נלמד איך לבנות חבילות משתלמות (לכם וללקוחות שלכם) של מוצרים / שירותים שאתם מספקים, ונלמד איך לתמחר נכון את המוצרים מבלי להפסיד עליהם.

 

 • בקורס נלמד בשיעור החמישי איך להציב מטרות ויעדים שינחו אותנו בהתקדמות.
  על מנת שנוכל למדוד את התקדמות העסק, אנחנו חייבים לעבוד על פי מודל של יעדים ומטרות בעסק. המטרה העיקרית של שיעור זה היא למקד אותנו ואת הפעולות בעסק לנקודה אחת ספציפית שאליה אנחנו רוצים להביא את העסק.

 

 • בקורס נלמד בשיעור השישי איך לבנות אסטרטגיית פעולה ומערכות העסק.
  בשיעור זה נלמד את ה"תכלס" , מהן הפעולות שאנחנו צריכים לבצע בעסק שלנו על מנת להוביל אותו למטרה שהגדרנו. המטרה העיקרית של האסטרטגיה היא לחבר בין כל השלבים, הפעולות, והמערכות בעסק כדי להביא את העסק למטרה. שלב האסטרטגיה הוא השלב המורכב והחשוב ביותר בעסק, האסטרטגיה משתנה מעסק לעסק וצריכה להיות מותאמת באופן ספציפי לפי מטרות העסק.

 

 

 

למי מתאים הקורס?

קהל היעד, תוכנית לימודים, וסגל המרצים של הקורס.

קהל היעד של הקורס הם יזמים, בעלי עסקים וחברות או מנהלים, שרוצים להקים עסק או מיזם חדש ולרכוש מיומנויות ניהול חדשות.

שיעור ראשון – בדיקת היתכנות הפוטנציאל בשוק
שיעור שני – בדיקת עלויות הקמה ותפעול
שיעור שלישי – יצירת מאפייני המותג
שיעור רביעי – בניית קו מוצרים / שירותים
שיעור חמישי – הצבת מטרות ויעדים
שיעור שישי – בניית אסטרטגיית פעולה

סגל המרצים מורכב מאנשי מקצוע בכירים המשלבים ידע אקדמי לצד ניסיון מעשי מהשטח ולפיכך תוכניות הלימוד מורכבות מלימודים עיוניים לצד סדנאות מעשיות ומרתקות תוך שילוב ובניית מודלים עסקיים.

שתפו את התחום

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn

יצירת קשר

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאפייני הקורס

הכשרת הקורס

בסיום הקורס תוענק לסטודנטים שיעמדו בדרישות הקורס תעודת גמר מטעם ביזנס אפ.

משך זמן הקורס

הקורס בעל 6 שיעורים בני שעתיים כל אחד. משך הקורס תלוי בהתקדמות הלמידה של הסטודנט.

אופן לימוד הקורס

קורס מיומנות הניהול הינו קורס דיגיטלי הנותן אפשרויות למידה מכל מקום על ידי צפייה בתכני הקורס מהמחשב.

קורסים נוספים שיכולים לעניין אתכם...

ביזנס אפ - הקרוסים שלנו - שיווק ופרסום

קורס שיווק ופרסום

עם התקדמות הטכנולוגיה, השיווק נהיה נגיש יותר בעזרת פלטפורמות חדשות ומגוונות. כיום כל אחד יכול לשווק את העסק שלו בעצמו. בקורס שיווק ופרסום תלמדו איך לשווק את העסק שלכם בצורה חכמה ונכונה.

מעבר לקורס »
ביזנס אפ הקורסים שלנו - קידום ומכירות

קורס מיומנות המכירה

קורס מיומנות המכירה נוצר במטרה לתת ידע פרקטי וכלים מקצועיים לביצוע מכירות שיא בעסקים. הקורס מיועד ליזמים, בעלי עסקים, מנהלים ואנשי מכירות שרוצים להוביל את העסק להצלחה משגשגת.

מעבר לקורס »
ביזנס אפ הקורסים שלנו - משא ומתן

קורס ניהול משא ומתן

קורס ניהול משא ומתן נוצר במטרה לתת ידע פרקטי וכלים מקצועיים ליזמים, בעלי עסקים ומנהלים, להתמודדות עם סיטואציות משא ומתן מורכבות והובלת העסק להצלחה משגשגת על פי האינטרסים האירגוניים.

מעבר לקורס »