קורס יזמות עסקית

מסלול מקיף ללימודי יזמות עסקית

קורס יזמות עסקית ליזמים בתחילת הדרך

מסלול לימודים מקיף המקנה ידע והבנה בתחום היזמות העסקית

עולם היזמות עסקית הוא עולם מורכב וגדול שפותח בפנינו אינספור אפשרויות להצלחה אבל יחד עם זאת גם המון אפשרויות לנפילה. בקורס יזמות עסקית תלמדו איך להקים מיזם או עסק חדש מאפס בעזרת ארגז כלים שכולל בתוכו עשרות שנות ניסיון ומגוון נישות מהעולם העסקי.

 

ההבדל בין אלו שמצליחים בעולם העסקי לבין אלו שלא הוא היכולת להכיר ולהתמודד עם הסיכונים הקיימים והיכולת לזהות הזדמנויות חדשות. יזמות זו תכונה שניתן לפתח ולרכוש בעזרת למידה של כלים וחשיבה ייחודית המאפיינת יזמים, בקורס יזמות עסקית תלמדו איך להיות יזמים מצליחים בעולם העסקי.

 

קורס יזמות עסקית יקנה לכם ארגז כלים להתמודדות עם עולם העסקים המורכב, בנוסף הקורס יכשיר וילמד אתכם לזהות הזדמנויות חדשות בעידן שלנו, להימנע מסיכונים מיותרים, להבחין במכשולים ותמרורי אזהרה שצצים בדרך ולנוע בביטחון לעבר ההצלחה העסקית.

 

פירוט על הקורס

קורס יזמות עסקית הוא קורס חובה לכל בן אדם שרוצה לחדד את התכונות היזמיות שלו ולפרוץ גבולות על ידי הקמת מיזם או עסק מצליח. הקורס הזה הוא כרטיס הכניסה לעולם העסקים.

 

קורס יזמות עסקית נוצר במטרה לתת ידע פרקטי וכלים מקצועיים לביצוע והקמת מיזם או עסק חדש. הקורס מיועד ליזמים בתחילת דרכם שרוצים להימנע מטעויות נפוצות ולקבל כלים לבניית מיזם או עסק מצליח משלב הרעיון ועד שלה ההקמה.

 

תוכן הקורס

  • מציאות וזיהוי הזדמנויות – עולם העסקים מלא בהזדמנויות חדשות, זיהוי מוקדם של ההזדמנויות יקנה לנו יתרון תחרותי בשוק וכן יעלה את סיכוי הצלחת המיזם. בקורס נלמד איך לחפש ולזהות הזדמנויות עסקיות.

 

  • עולם היזמות העסקית – ניתוח והיכרות מעמיקה עם סביבת היזמות העסקית, סקירת יזמים ואנשי עסקים מצליחים מהעולם. בקורס נלמד מה זה אומר להיות יזם מצליח, איך לחשוב בצורה יזמית ולקבוע חזון עסק.

 

  •  שיווק ומכירות – כל עסק או מיזם חייב שתהיה לו את היכולת לשווק ולמכור את המוצרים או השירותים שהוא מספק. בקורס נלמד את העקרונות והכללים לשיווק ומכירה מוצלחים.

 

  •  אשראי ומימון – עסקים בתחילת דרכם בדרך כלל נדרשים להון התחלתי מסוים מגורמים רלוונטיים על מנת להפעיל את העסק. בקורס נלמד איך להשיג מימון ואשראי (הלוואה) מגורמים רלוונטיים ע"י תוכנית פיננסית.

 

למי מתאים הקורס?

קהל היעד, תוכנית לימודים, וסגל המרצים של הקורס.

קהל היעד של הקורס הם יזמים בתחילת דרכם אשר רוצים לפתח את היכולות העסקיות שלהם והקים עסק מצליח.

מציאות וזיהוי הזדמנויות 

עולם היזמות העסקית 

שיווק ומכירות 

 אשראי ומימון

סגל המרצים מורכב מאנשי עסקים ויזמים בעלי ידע וניסיון ופיתוח והקמת מיזמים, המשלבים ידע אקדמי לצד ניסיון מעשי מהשטח ולפיכך תוכניות הלימוד מורכבות מלימודים עיוניים לצד סדנאות מעשיות ומרתקות תוך שילוב ובניית מודלים עסקיים.

שתפו את התחום

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn

יצירת קשר

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאפייני הקורס

הכשרת הקורס

בסיום הקורס תוענק לסטודנטים שיעמדו בדרישות הקורס תעודת גמר מטעם ביזנס אפ.

משך זמן הקורס

משך זמן הקורס נע בין 8 – 44 שעות.
משך הקורס והתכנים עשויים להשתנות בהתאם לדרישות הארגון.

אופן לימוד הקורס

הקורסים ניתנים ללמידה פרונטלית בכיתה או אונליין. כל השעורים מוקלטים ותתאפשר גישה להקלטות בשעות נוחות.

קורסים נוספים שיכולים לעניין אתכם...

הקורסים שלנו - מיומנות הניהול

קורס מיומנות הניהול

אם יש לכם כישרון או מיזם בתחום שאתם אוהבים וטובים בו, ואתם רוצים לממש אותו ולקבל עצמאות מלאה לעסוק בו. פתיחת עסק זאת הדרך הטובה ביותר לפיתוח ומינוף היכולות שלכם. בואו ללמוד איך עושים את זה בצורה נכונה.

מעבר לקורס »
ביזנס אפ - הקרוסים שלנו - שיווק ופרסום

קורס שיווק ופרסום

עם התקדמות הטכנולוגיה, השיווק נהיה נגיש יותר בעזרת פלטפורמות חדשות ומגוונות. כיום כל אחד יכול לשווק את העסק שלו בעצמו. בקורס שיווק ופרסום תלמדו איך לשווק את העסק שלכם בצורה חכמה ונכונה.

מעבר לקורס »
ביזנס אפ הקורסים שלנו - קידום ומכירות

קורס מיומנות המכירה

קורס מיומנות המכירה נוצר במטרה לתת ידע פרקטי וכלים מקצועיים לביצוע מכירות שיא בעסקים. הקורס מיועד ליזמים, בעלי עסקים, מנהלים ואנשי מכירות שרוצים להוביל את העסק להצלחה משגשגת.

מעבר לקורס »