ייעוץ וליווי עסקי הוליסטי

מסלולי ייעוץ וליווי לעסקים וחברות

שירותי ייעוץ וליווי לחברות ועסקים

אנחנו נוביל את המותג שלך לשיפור והצלחה עסקית מלאה

רוב בעלי העסקים והחברות לא מממשים את הפוטנציאל המלא שקיים בענף שלהם. העידן החדש מלא בשפע, שפע של לקוחות, שפע של כסף, של מוצרים/שירותים, שפע של הבטחות ופרסומות, כך שאם הלקוחות הפוטנציאלים לא יקנו ממך הם יקנו מהמתחרה שלך.

 

בתור מנהלים ובעלי עסקים אנחנו חייבים לנהל על בסיס קבוע כל כך הרבה תחומים בתוך הארגון.
אנחנו צריכים להיות בבקרה על המערך הפיננסי של הארגון שכולל תמחור מוצרים, מיון עלויות, תקצוב המחלקות בתוך העסק, בניית תחזיות כלכליות, ניתוח יחסים ופיננסים ועוד.

 

אנחנו צריכים לנהל את המערך האנושי של הארגון שכולל גיוס עובדים, הקצאת עובדים לתפקידים בארגון, דאגה לרווחה ולמוטיבציה של העובדים ועוד.

 

אנחנו צריכים לשלוט במערך הלוגיסטי של הארגון שכולל משלוחים, בניית תשתית לוגיסטית, ספקים חיצוניים, מסע הליד, חווית השירות של הלקוחות, ייבוא/ייצוא, ניהול מלאי ועוד.

 

אנחנו צריכים לנתח את המערך השיווקי של הארגון שכולל מטרות שיווקיות, תקציב, חקר שוק, יחסים שיווקיים, אסטרטגיה, פעולות שיווקיות ועוד.

 

אנחנו צריכים לבנות אסטרטגיה עסקית מותאמת שכוללת חזון, ניתוח הסביבה העסקית, בדיקות היתכנות להמשך פעילות, התאמת מודל עסקי, מיתוג, בידול, דרכי פעולה ועוד.

 

הבעיות המרכזיות שצצות אצל יזמים, בעלי עסקים וחברות נובעות מחוסר היכולת לשלוט בכל כך הרבה מחלקות ותחומים בתוך הארגון ומההסתכלות הפנים ארגונית המצומצמת, כלומר לרוב יהיה הרבה יותר קשה להסתכל על הארגון מבפנים, להצביע על בעיות ולפתור אותם.

 

פה אנחנו נכנסים לתמונה!
אנחנו נספק לך מעטפת רחבה ומקיפה של שירותי ייעוץ וליווי עסקי ושיווקי בהתאמה אישית על פי צרכי הארגון, תוך הקפדה על מקצועיות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

 

המטרה של מחלקת הייעוץ והליווי העסקי שלנו היא לבחון את העסק שלך ומחלקותיו, ללוות, לשפר, ולהוביל אותך להצלחה עסקית משמעותית.

 

אנחנו מאוד מאמינים בהתמקצעות כך שבנינו מחלקות ייעודיות עם מגוון שירותים נלווים שיסייעו למחלקת הייעוץ והליווי שלנו להוביל את העסק שלך להצלחה העסקית, המחלקות הנלוות:
· ייעוץ וליווי · פיתוח אתרים · עיצוב ומיתוג · הפקה וצילום · שילוט עסקי · שירותי דפוס ·

 

איך מתחילים?

בין אם אתם מנהלים, בעלי עסקים או יזמים שמתכננים לפתח מיזם חדש. בשלב הראשון, טרם סיפוק השירות, נערוך עמך שיחה שבה נאפיין את העסק שלך, נזהה את הצרכים והמטרות שלו ונתאים לו ביחד את השירות הנדרש מבין השירותים המוצאים במחלקת הייעוץ והליווי שלנו.

 

מסלולי ליווי לעסקים וחברות – במסגרת מסלול הליווי שלנו אנחנו נמריא ביחד בכדור פורח ונטוס ליעד ארוך טווח. במטרה להוביל אותך ואת העסק שלך להצלחה. במהלך הטיסה נאבחן באופן מקיף את הארגון ומחלקותיו לאורך תקופה מותאמת שנגדיר מראש. נבחן את המערך הפיננסי, הלוגיסטי, האנושי והשיווקי של הארגון, נבנה אסטרטגיה מנצחת להמשך הפעילות. לתיאום שיחת ייעוץ לחצו כאן.

כדור פורח

בניית תוכנית שיווקית – במסגרת בניית התוכנית השיווקית בארגון אנחנו נתמקד במערך השיווקי והפרסומי של הארגון ונבנה תוכנית שיווקית המורכבת מחמישה שלבים, במטרה לשפר ולדייק את המערך השיווקי של הארגון, לחסוך בעלויות פרסום גבוהות  ולהגיע לקהל יעד רלוונטי ומדויק יותר עבור המוצרים או השירותים שלך. במהלך בניית התוכנית אנחנו נגדיר מטרה שיווקית, נבצע חקר שוק על קהל היעד, נגדיר תקציב שיווקי, נציב יעדים ונבנה אסטרטגיה שיווקית להמשך הפעילות. לתיאום שיחת ייעוץ לחצו כאן.

בניית תוכנית שיווקית

בניית תוכנית עסקית – תוכנית עסקית היא הבסיס ויסודות של כל ארגון או מיזם. במסגרת בניית התוכנית העסקית בארגון אנחנו נבחן מספר פרמטרים (משתנים בהתאם למורכבות המיזם) שיעזרו לנו לשפוך קצת אור על הפוטנציאל להצלחה עסקית. במסגרת התוכנית נבחן את ההיתכנות והפוטנציאל בשוק, נחשב את עלויות ההקמה והתפעול, נבנה את אופי המותג, נכין חבילות מוצרים, נציב מטרות ויעדים ונבנה אסטרטגיה להמשך הפעילות. לתיאום שיחת ייעוץ לחצו כאן.

בניית תוכנית עסקית

פגישת ייעוץ עסקי/שיווקי – במהלך הפגישה נאבחן את הצרכים, האיומים, ההזדמנויות, החוזקות והחולשות של הארגון. נתמקד בגורם אחד במטרה לפתור בעיה שתוקעת את הארגון או במטרה להוביל את את הארגון שלב אחד קדימה. נדריך ונייעץ באופן נקודתי וממוקד על התהליך לביצוע שיפור בארגון באותו תחום במטרה להוביל את העסק שלך להצלחה. לתיאום שיחת ייעוץ לחצו כאן.

פגישת ייעוץ

פירוט השירותים

כל השירותים שאנחנו מספקים במחלקת הייעוץ והליווי

  • מסלולי ליווי לעסקים וחברות
  • בניית תוכנית שיווקית לעסק
  • בניית תוכנית עסקית לעסק
  • פגישת ייעוץ עסקי/שיווקי

שתפו את התחום

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn

קליפ הסבר על השירות

מתלבטים?

צפו עכשיו בקליפ שלפניכם ותקבלו את הפירוט המלא לשירות.

טופס יצירת קשר

מעוניינים בשירות? אנחנו כאן בשבילכם! 

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

שאלות נפוצות

למה לקחת יועץ?

שירותי הייעוץ והליווי שלנו יתנו לך שקט נפשי ויחסכו לך המון זמן לאורך כל התהליך, בנוסף הידע שלנו בתוך גופי המימון השונים מקנה לנו יתרון עצום בתוך התהליך מה שמאפשר לנו לחסוך לך המון כסף בתהליך.

למה כדאי?

כל אחד והמטרות שלו, שירותי הייעוץ והליווי שלנו יעזור לך להגיע למטרה הפיננסית שלך לקבל את התנאים האופטימליים ביותר עבורך ועל ידי כך לחסוך לך המון זמן, אנרגיה וכסף בהמשך הדרך למטרה .

למה אנחנו?

העקרונות המרכזיים שלנו הם תקשורת ושקיפות, מקצועיות והתמקצעות, חידושים ויצירתיות. המטרה שלנו היא להעניק לך מעטפת מלאה, מקצועית ואמינה עם רמת שירות גבוהה על מנת להוביל אותך למטרה הפיננסית שלך.

שירותים נוספים שיכולים לעניין אתכם...

ייעוץ וליווי בעסקת רכישת נכס

המטרה של שירותי ייעוץ וליווי בעסקת רכישת נכס היא לספק לך מעטפת מלאה שכוללת ליווי אישי ומותאם למטרה הפיננסית שלך באמצעות בניית תוכנית מימון אופטימלית למטרה עבורך.

קרא עוד »